rapcsr_z-bialym-tlem

Miło nam poinformować, że informacje na temat konferencji pt. „Zarządzanie zdrowiem różnych pokoleń pracowników firmy” znalazły się w dodatku do Gazety Finansowej  pt. „Raport CSR – Społeczna Odpowiedzialność Biznesu”.

Zapraszamy do lektury: Raport CSR. Społeczna Odpowiedzialność Biznesu

Patronat RaportCSR

gru
2017
10
rapcsr_z-bialym-tlem

Miło nam poinformować, że konferencja pt. „Zarządzanie zdrowiem różnych pokoleń pracowników firmy”, która będzie miała miejsce w dniach 11-12.12.2017 r. w Łodzi, w hotelu Ambasador Centrum została objęta patronatem medialnym portalu RaportCSR.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

W konferencji wezmą udział prelegenci z Uniwersytetu Łódzkiego, firmy HRP, Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi oraz przedstawiciele firm, którzy zaprezentują programy prozdrowotne dla swoich pracowników.

EdukPracod_Logo

Miło nam poinformować, że pierwszy dzień naszej konferencji, dzięki transmisji online, będzie również dostępny w internecie.
Zapraszamy 11 grudnia br. od godziny 10.00 na naszą stronę (www.PracaNaZdrowie.pl) – tam znajdziecie Państwo okienko, w którym będzie można obejrzeć relację.
Zapraszamy!

Rozwoj_Logo

Dnia 29 listopada br. miała miejsce konferencja pt. „Zarządzanie zdrowiem w firmach: aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie się”.

Konferencja organizowana była w ramach projektu pt. Rozwój kompetencji osób uczestniczących w zadaniach na rzecz ograniczania występowania nadwagi i otyłości przez działania edukacyjne dla pracodawców, kadry zakładów pracy, organizacji pracowniczych, specjalistów służby medycyny pracy w zakresie przygotowania i animacji programów promocji aktywności fizycznej i zdrowego odżywiania w zakładach pracy i została sfinansowana ze środków publicznych w ramach Narodowego Programu Zdrowia na lata 2016-2020.

Do udziału w konferencji zaproszono przedstawicieli zakładów pracy, profesjonaliści  HR, bhp, służby medycyny pracy, przedstawiciele innych organizacji zainteresowani doskonaleniem jakości  oddziaływań w zakresie promocji  zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej.

Program konferencji obejmował:

1. Przedstawienie modelowych rozwiązań dotyczących realizacji w zakładach pracy programów promocji aktywności fizycznej, zdrowego odżywiania się i profilaktyki nadwagi/otyłości wśród personelu (w oparciu o ustalenia krajowych i zagranicznych ekspertów).

2. Omówienie najczęściej spotykanych błędów popełnianych przy wdrażaniu tego typu programów w zakładach pracy oraz sposobów i możliwości ich unikania i przezwyciężania.

3. Prezentację przez przedstawicieli wybranych zakładów pracy i ich doświadczeń związanych z realizacją takich programów.

Konferencja odbyła się pod patronatem Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz portalu OdpowiedzialnyBiznes.pl

Poniżej udostępniamy prezentacje poszczególnych prelegentów.

Typowe błędy dotyczące organizacji i zarządzania zakładowym programem promocji zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej oraz radzenie sobie z nimi

Działania zakładów pracy w Polsce w sferze promocji zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej personelu

Czy tylko edukacja. Sposoby wspierania prozdrowotnych zmian w odżywianiu się i aktywności fizycznej pracowników

Wyzwania związane z edukacją zdrowotną pracowników

Nadwaga i otyłość, niska aktywność fizyczna i błędy żywieniowe pracujących

Korzyści dla firm z promocji zdrowia, zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej

Program świadomego odżywiania w Zakładach Farmaceutycznych Polpharma

Rozwoj_Logo

Dnia 29 listopada br. miała miejsce konferencja dotycząca zarządzania zdrowiem pracowników w kontekście zdrowego odżywiania i aktywności fizycznej. Wzięło w niej udział 109 przedstawicieli z firm z całej Polski. Poniżej prezentujemy krótką fotorelację z tego wydarzenia.

Bardzo dziękujemy Forum Odpowiedzialnego Biznesu oraz portalowi OdpowiedzialnyBiznes.pl za objęcie konferencji patronatem. Składamy również serdecznie podziękowania Urzędowi Marszałkowskiemu w Łodzi za przekazanie nam materiałów informacyjnych na temat Łodzi i regionu, które mogliśmy wręczyć uczestnikom spotkania.

OdpBizPL-logo mini

Miło nam poinformować, że konferencja pt. „Zarządzanie zdrowiem różnych pokoleń pracowników firmy”, która będzie miała miejsce w dniach 11-12.12.2017 r. w Łodzi, w hotelu ambasador Centrum została objęta patronatem medialnym portalu odpowiedzialnybiznes.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału w tym wydarzeniu.

W konferencji wezmą udział prelegenci z Uniwersytetu Łódzkiego, firmy HRP, Instytutu Medycyny Pracy w Łodzi oraz przedstawiciele firm, którzy zaprezentują programy prozdrowotne dla swoich pracowników.

Ramowy program konferencji

Potrzeby i oczekiwania menadżerów firm w zakresie doskonalenia

Ostatnimi elementami jutrzejszej konferencji pt. „Zarządzanie zdrowiem w firmach: aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie się” będą: dyskusja o potrzebach edukacyjnych menadżerów oraz konsultacje z ekspertami na temat programów prozdrowotnych realizowanych w firmach.

Będzie nam bardzo miło gościć wszystkich uczestników!

Do zobaczenia!

Wykorzystywanie technologii informacyjno-komunikacyjnych w działaniach promujących zdrowe odżywianie się i aktywność fizyczną

Już tylko dwa dni dzielą nas od konferencji pt. „Zarządzanie zdrowiem w firmach; aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie się”. Oto tytuł przedostatniej prezentacji:

Typowe błędy dotyczące organizacji i zarządzania zakładowym programem promocji zdrowego odżywiania się i aktywności fizycznej oraz radzenie sobie z nimi

Tradycyjnie już prezentujemy tytuł kolejnego wystąpienia.
Już tylko kilka dni dzieli nas od konferencji „Zarządzanie zdrowiem w firmach: aktywność fizyczna i zdrowe odżywianie się”.

EdukPracod_Logo
Miło nam poinformować, że w dniach 11-12 grudnia 2017 r. w ramach projektu pt. „Edukacja pracodawców, menedżerów, specjalistów zarządzania zasobami ludzkimi i ochrony zdrowia pracujących w zakresie tworzenia i realizacji w zakładach pracy programów zarządzania zdrowiem starzejących się pracowników” odbędzie się konferencja pt.
„Zarządzanie zdrowiem różnych pokoleń pracowników firmy”.

Będzie ona miała miejsce w Łodzi w Hotelu Ambasador Centrum****, znajdującym się przy ul. Piłsudskiego 29.
Szczegółowe informacje znajdują się na stronie http://pracanazdrowie.pl/.
Formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo tutaj: http://pracanazdrowie.pl/rejestracja/.
Ramowy program konferencji
Serdecznie zapraszamy!


do góry