Poszukujemy do naszego zespołu pracownika ds. marketingu społecznego

Wymiar czasu pracy: cały etat
Forma zatrudnienia: umowa o pracę

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe
  • zainteresowanie, a najlepiej doświadczenie w kwestiach marketingu i reklamy, głównie w Internecie
  • mile widziana umiejętność obsługi programu STATISTICA

GŁÓWNE ZADANIA

  • aktywne popularyzowanie idei promocji zdrowia w pracy wśród pracodawców, menedżerów firm, personelu służby medycyny pracy itp.
  • udział w opracowywaniu danych ilościowych z badań społecznych realizowanych przez Krajowe Centrum Promocji Zdrowia w Miejscu Pracy

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie
  • pracę w życzliwej, twórczej atmosferze
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • elastyczny czas pracy

Zainteresowanych prosimy o przesłanie swojego CV na adres: Elzbieta.Korzeniowska@imp.lodz.pl (z dopiskiem w temacie „marketing”).

Termin nadsyłania zgłoszeń: 14 sierpnia 2019 r.

W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu: (42) 63 14 686 w godz. 10 – 14.

Prosimy o zapoznanie się z klauzulą informacyjną dotyczącą przetwarzania Państwa danych osobowych i przesłanie aplikacji zgodnie z zawartymi w niej wytycznymi.

Zapraszamy do aplikowania!

, Poszukujemy do naszego zespołu pracownika ds. marketingu społecznego